e
sv

Aradaki Farkı Ben Kapatırım!

4768 okunma — 31 Ocak 2021 14:40

İrfan Can Kahveci Galatasaray İçin Gemileri Yaktı!

Başakşehir’in 25 yaşındaki yıldız oyuncusu, tercihini Sarı-Kırmızılı kulüpten yana kullandı ve bonservisi için gerekirse ücretinde indirim yapacağını söyledi. Fatih Terim’le sürekli iletişim halinde olan İrfan Can, gerekirse ücretinden fedakârlık yaparak Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki bonservis farkını kapatabileceğini ifade etti.

İki kulüp de bonuslar ve sonraki satıştan pay maddesinin yanı sıra Deniz Türüç ve Emre Akbaba gibi yıldız isimlerini takasta önerdi. Fenerbahçe’nin teklifinin az farkla Galatasaray’dan fazla olduğu öğrenilirken, İrfan Can dengeleri değiştiren isim oldu. Eski takım arkadaşı Emre Belözoğlu’na ilgisi için teşekkür eden 25 yaşındaki futbolcu, kariyerine Galatasaray’da devam etmek istediğini söyledi.

Fatih Terim’le sürekli iletişim halinde olan İrfan Can, gerekirse ücretinden fedakârlık yaparak Fenerbahçe ile Galatasaray arasındaki bonservis farkını kapatabileceğini ifade etti. Transferin gerçekleşmesi halinde sarıkırmızılı kulübe 4.5 yıllık imza atacak olan 25 yaşındaki oyuncu, her sezon 200-250 bin Euro bonservisi için kesinti yapabileceğini bildirdi.

Başakşehir’den yıllık 1 milyon Euro’ya yakın kazanan İrfan’a, Cimbom 1 milyon 250 bin Euro vermeyi planlıyordu. Tecrübeli yıldızın bugün Aslan olması bekleniyor. Amrabat da yıllar önce Galatasaray’a gelirken Kayserispor’un 8 milyon Euro bonservis talebinde İrfan Can’a benzer davranışta bulunmuş ve ücretinden 4 yıl boyunca indirim yapmıştı…

Kaynak: Sabah Gazetesi

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.