e
sv

Fatih Terim İstifa mı Ediyor?

5659 okunma — 13 Ocak 2021 11:48

12.01.2021 Salı akşamı Yeni Malatyaspor ile oynanan ve Galatasaray’ın tur atladığı Türkiye Kupası maçının ardından açıklamalarda bulunan Fatih Terim, veda eder gibi konuştu. Peki olayın perde arkasında neler oldu?

Her şey Fatih Terim’in Süper Lig’deki 6-0’lık Gençlerbirliği maçı sonrası yaptığı açıklamalarla başladı. Terim o maçın ardından transferle ilgili düşüncelerini ve isteklerini dile getirmişti. Başakşehir’de forma giyen İrfan Can Kahveci’yi istediğini açık açık dile getiren Fatih Terim, bu yöndeki beklentisini net bir biçimde belli etmişti.

ultrAslan’dan Tepki Çeken Açıklama!

ultrAslan taraftar grubu ise, 12 ocak tarihinde sosyal medya hesaplarından bu transferi istemediklerini çok ilginç bir zamanlama ile duyurdu. Kulübe yıllarını vermiş ve en büyük başarılarına imza atmış Fatih Terim’in, bu isteğini bile bile, hiç haddi olmadığı halde aksi açıklamalar yapan ultraslan’ın, Fatih Terim’i adeta terste bırakması, birilerinin maşasıymış gibi hareket etmesi, Galatasaray taraftarları arasında da büyük tepkiye neden oldu.

Fatih Terim ne söyledi?

Fatih Terim bir üst tura yükseldikleri Türkiye Kupası maçının ardından, adeta ultrAslan’a gönderme yaparak serzenişte bulundu. Hocanın açıklamaları şöyle;

“Benim kimseyle bir görüşmem olmadı. Herkesçe bilinen, adı geçen oyuncuları ben de istediğimi geçen basın toplantısında dile getirdim. Malumu ilan ettim. Herkes yazarken sorun yok da ben söyleyince mi sorun oldu? Bunlar uzun konular. Ama bugün derin bir yalnızlık hissettim. Benim burada kişilere veya gruplara değil, Galatasaray’a sözüm var. Zaten mayıs ayında hem sözüm hem kontratım bitiyor. Sözüm sözdür, tutmaya da devam edeceğim. O yüzden canınız sağ olsun, canımız sağ olsun demek en doğrusu…”

Arda Turan ultrAslan’ı takipten çıktı!

Gündem sıcakken Kaptan Arda Turan’ın da sosyal medyadan ultrAslan taraftar grubunu takipten çıkarması dikkat çekti.

13.01.2021

  • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.